PODRÓŻ BOHATERKI. WYŚNIONE II. W POSZUKIWANIU UKOCHANEJ/UKOCHANEGO.

NOWE GRUPY 2021 - 2022

Opis

Oferuję Wam trzy kameralne grupy, w których eksplorować będziemy temat kobiecości, snów i bliskich relacji.

Grupy opierają się na moim doświadczeniu, zainteresowaniach, a przede wszystkim na mądrości czerpanej na przestrzeni15 lat pracy terapeutycznej, akademickiej i rozwojowej.

Grupy odbywają się online, co tworzy możliwość uczestniczenia dla osób z różnych miast i państw. Mają kameralny charakter, gdyż zajmujemy się naszymi intymnymi aspektami, a moje doświadczenie jest takie, iż łatwiej przychodzi to, gdy jesteśmy w tym procesie tylko z kilkoma osobami. W takim settingu każda uczestniczka/uczestnik może być widziana/y i słyszana/y.

3 GRUPY ONLINE

PODRÓŻ BOHATERKI

WYŚNIONE II

W POSZUKIWANIU UKOCHANEJ/GO

INFORMACJE

dary

4/5 spotkań w miesiącu 

zamknięta grupa na FB

materiały

zadania

inspiracje: lektury etc

terminy spotkań online

PODRÓŻ BOHATERKI poniedziałki 19.00 od 6.09

WYŚNIONE II środy 19.00 od 15.06

W POSZUKIWANIU....piątki 18.00 od 10.09

zapraszam ciepło

osoby otwarte na wzrost, gotowe badać różne aspekty siebie, podejmować wyzwania, w tym do kreatywnej ekspresji:)

uwaga

by zarezerwować miejsce należy napisać mail do mnie, odbyć krótką rozmowę online (lub mailowo) oraz uiścić opłatę za pierwszy miesiąc

Szczegóły

Kameralna, rozwojowa, z elementami terapeutycznymi grupa dla kobiet. Na podstawie książki Maureen Murdock, ale też z inspiracji mojej wieloletniej pracy z kobietami, w tym z samą sobą.

Zapraszam tylko osoby zdecydowane na głębokie zanurkowanie w siebie i transformacyjną podróż w poszukiwaniu swoich zagubionych / pozostawionych części. Oraz otwarte na kreatywne zadania:)

Celem podróży nie jest żaden perfekcjonistyczny projekt (bycie lepszą, mądrzejszą, piękniejszą...choć taki efekt uboczny jest możliwy).

Celem jest stać się w pełni sobą, przyjąć do przestrzeni świadomości wszystkie swoje aspekty. I z tego miejsca ponownego połączenia i pojednania wyrażanie siebie w świecie. W taki sposób, w jaki zechcesz.

Będziemy przechodzić przez różne tematy (odłączenie od kobiecości; identyfikacja z męskością / patriarchatem i jego wartościami; próby, błędy i nauki; ciemna noc duszy zwana zstąpieniem; ryty inicjacji; odzyskiwanie siebie i swojej kobiecości; uzdrowienie relacji matka - córka oraz uzdrowienie męskiego pierwiastka w sobie i w relacjach; pojednanie; integracja)

Grupę prowadzę online.

Start 6.09. Poniedziałki 19.00 - 21.00.

Czas trwania około 5-6 miesięcy.

Możesz zrezygnować po pierwszym spotkaniu, potem podejmujesz zobowiązanie - wobec siebie i kilku innych kobiet do kontynuowania tej podróży.

Grupa obejmuje spotkania 2h co tydzień na Zoom oraz zamkniętą grupę na FB, gdzie dużo będzie inspiracji, zadań i dzielenia się (to ostatnie od Was zależy).

Prowadzę ja - Barbara Anna Tyboń, jeśli mnie nie znasz to zapraszam poczytaj na tej stronie (o mnie) o kompetencjach i doświadczeniu, a jak coś bardziej z duszy to poczytaj teksty na FB https://www.facebook.com/batybon .

Pozwoli Ci to wstępnie zorientować się kim jestem i czy chcesz ze mną pracować.

Opłata w pierwszej edycji będzie w ramach ekonomii daru. Płacisz tyle, ile jesteś w stanie i w odniesieniu do tego, ile ta grupa wnosi do Twojego życia. Jeśli nie masz pojęcia co do wielkości inwestycji zorientuj się ile kosztują 2 h grupy terapeutyczno - rozwojowej / co tydzień, u psychoterapeuty z dużym doświadczeniem:)

Miejsce rezerwuje wyłącznie krótka rozmowa online ze mną (napisz w tej sprawie) oraz wpłata na konto ("zasilenie") za pierwszy miesiąc (wrzesień). Nr konta wyślę mailowo.

Nie czekaj z decyzją, mam już tylko kilka miejsc.

Decyduje kolejność zgłoszeń oraz wynik rozmowy (to nie jest rozmowa kwalifikacyjna w sensie czy się nadajesz, ale ustalenie czy ta grupa będzie Ci pomocna w tym momencie; jest też parę przeciwskazań).

Wszelkie pytania: batybon@gmail.com.

WYŚNIONE II to kontynuacja grupy poznawania siebie poprzez sny.

Grupa jest kameralna, gdyż potrzeba zaufania i spokoju, by rozwinąć skrzydła w tej sztuce:)

Nie analizujemy i nie interpretujemy snów, posługujemy się moją autorską metodą opartą na Dream Tending oraz psychologii kontemplatywnej.

I edycja trwała 02 - 06. 2021 i przyniosła wspaniałe owoce: wglądy, wzruszenia, zrozumienie, transformacje.

Spotykamy się co środa o 19.00 na Zoom, by rozmawiać o naszych snach. Jako prowadząca moderuję ten proces, czasami uczestniczę, proponuję tematy i "zadania", dzielę się wiedzą na temat snów.

Będzie też grupa zamknięta na FB do dzielenia się inspiracjami i zadaniami.

Grupa trwa mniej więcej do końca lutego.

Prowadzę ja - Barbara Anna Tyboń, jeśli mnie nie znasz to zapraszam poczytaj na tej stronie (o mnie) o kompetencjach i doświadczeniu, a jak coś bardziej z duszy to poczytaj teksty na   https://www.facebook.com/batybon. Pozwoli Ci to wstępnie zorientować się kim jestem i czy chcesz ze mną pracować.

Opłata w drugiej (podobnie jak w pierwszej) edycji będzie w ramach ekonomii daru. Płacisz tyle, ile jesteś w stanie i w odniesieniu do tego, ile ta grupa wnosi do Twojego życia. Jeśli nie masz pojęcia co do wielkości inwestycji zorientuj się ile kosztują 2 h grupy terapeutyczno - rozwojowej / co tydzień, u psychoterapeuty z dużym doświadczeniem:)

Miejsce rezerwuje wyłącznie wiadomość mailowa, w której spytam Cię o 2-3 rzeczy (żeby ustalić czy ta grupa będzie Ci pomocna) oraz wpłata na konto ("zasilenie") za pierwszy miesiąc (wrzesień). Nr konta wyślę mailowo.

Nie czekaj z decyzją, mam już kilka zgłoszeń od osób z pierwszej edycji.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkie pytania: batybon@gmail.com.

Trzecia, i ostatnia, grupa, jaką będę prowadzić w 2021.

Dla osób obu płci, bez względu na orientację i preferencję, wiek, doświadczenie, wyżyny i niziny życia seksualnego i miłosnego.

Chcę Cię wspierać w procesie przekraczania przeszkód w poszukiwaniu wystarczająco dobrej partnerki / partnera. W tworzeniu przestrzeni na Nowe.

Będzie i psychologicznie, i duchowo, i bardzo konkretnie.

Będzie dużo praktyki, rytuałów, dzielenia się, zadań kreatywnych.

Nie zagwarantuję Ci, że TO się wydarzy, ale z pewnością będziesz bliżej - siebie i być może dobrego związku.

Wiem, bo byłam tam, przeszłam tę drogę:)

Spotykamy się co piątek o 18.00 na Zoom.

Będzie też grupa zamknięta na FB do zadań specjalnych:), dzielenia się etc.

Grupa trwa mniej więcej do końca roku.

Zapraszam tylko kilka osób. Gotowych na intymność ze sobą i z druga osobą, otwarcie się, zaufanie procesowi.

Prowadzę ja - Barbara Anna Tyboń, jeśli mnie nie znasz to zapraszam poczytaj na tej stronie o kompetencjach i doświadczeniu (o mnie), a jak coś bardziej z duszy to poczytaj teksty na  https://www.facebook.com/batybon. Pozwoli Ci to wstępnie zorientować się kim jestem i czy chcesz ze mną pracować.

Opłata 300 zł / miesiąc (zazwyczaj 4 spotkania, czasami 5; 1,5 h + materiały).

Miejsce rezerwuje wyłącznie wiadomość mailowa, w której spytam Cię o 2-3 rzeczy (żeby ustalić czy ta grupa będzie Ci pomocna) oraz wpłata na konto ("w poszukiwaniu") za pierwszy miesiąc (wrzesień). Nr konta wyślę mailowo.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkie pytania: batybon@gmail.com.